У Покровську відбулися обласні змагання «Хто ти, майбутній олімпієць?» з настільного тенісу

З 13 по 14 березня в місті Покровськ відбулися обласні спортивні змагання під гаслом «Хто ти, майбутній олімпієць?» з тенісу настільного серед команд юнаків та дівчат 2006 року народження та молодше.
За підсумками змагань серед юнаків переміг Дмитро Шильков (Миролюбівський НВК, Покровська ТГ). Друге місце – у Володимира Зуділова (Миролюбівський НВК, Покровська ТГ), а третє – у Микити Кондращука (Новоселівська сільська рада).
Серед дівчат перемогла Ольга Постнікова, а друге місце посіла Поліна Челпан (Миролюбівський НВК, Покровська ТГ).
Переможці та призери змагань нагороджені кубками, медалями та грамотами управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації.