У Покровську затвердили порядок проведення призову на строкову службу в 2021 році

У четвер, 18 жовтня, у Покровську відбулося засідання виконавчого комітету. Одним з питань, що стояло на порядку денному, було затвердження порядку проведення призову на строкову службу в 2021 році.

Перед присутніми виступив старший інструктор відділення рекрутингу та комплектування Покровсько-Ясинуватського об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки Сергій Лінський. Він доповів, що у цьому році розпочинається призов до Збройних сил України осіб 2003 року народження та старших осіб, які не досягли 27-річного віку й не мають відстрочки.

Так, у цьому році звільнення в запас військовослужбовців відбуватиметься у квітні-липні та жовтні-грудні. А військовослужбовці, які були призвані у липні 2020 року через поширення коронавірусу, будуть звільнені в запас у січні 2022 року.

Призов громадян на строкову військову службу проводитиметься протягом квітня-червня та жовтня-грудня 2021 року. Призовні комісії розпочнуть свою роботу 1 квітня та 1 жовтня відповідно.

- Реклама -