Міністерство охорони здоров’я оновило карантинні зони

Міністерство охорони здоров’я оновило карантинні зони.

У зв’язку зі швидким поширенням коронавірусної хвороби у «червоній» зоні опинилися місто Київ та 4 області: Чернівецька, Івано-Франківська, Закарпатська та Житомирська.

До «помаранчевої» зони віднесли Вінницьку, Донецьку, Київську, Кіровоградську, Львівську, Миколаївську, Одеську, Сумську, Тернопільську, Херсонську, Хмельницьку, Черкаську області.

Рівень «жовтий» було встановлено у Волинський, Дніпропетровській, Запорізькій, Луганській, Полтавській, Рівненській, Харківській та Чернігівській областях.

Проте у деяких містах міські голови прийняли рішення самостійно посилювати карантинні обмеження. Так, в Одесі школярі підуть на канікули з 22 по 26 березня, у Тернополі вводяться обмеження щодо перевезення літніх людей у громадському транспорті, у Житомирі с 22 березня учні всіх класів переходять на дистанційне навчання, а у Полтаві зачинили усі театри, музеї, бібліотеки й відмінили концерти.

Нагадаємо, що в Донецькій області за минулу добу було лабораторно підтверджено 665 нових випадків захворювання коронавірусом.

- Реклама -