Мешканців Покровська запрошують долучитися до батальйону Територіальної оборони

Що таке територіальна оборона? Для чого вона потрібна Україні?

Територіальна оборона України є системою загальнодержавних воєнних і спеціальних заходів, що здійснюються в особливий період поза зонами (районами) бойових дій на всій території України або в окремих її місцевостях.

Основними завданнями територіальної оборони є:

— охорона та захист державного кордону України;
— забезпечення умов для надійного функціонування органів державної влади, органів військового управління, стратегічного (оперативного) розгортання військ; охорона та оборона важливих об’єктів і комунікацій;
— боротьба з диверсійно-розвідувальними силами, іншими озброєними формуваннями агресора та антидержавними незаконно утвореними озброєними формуваннями;
— підтримання правового режиму воєнного стану.

Формування та комплектування підрозділів територіальної оборони.

До виконання завдань територіальної оборони в межах повноважень залучаються

— Збройні Сили України, інші військові формування, відповідні правоохоронні органи,
— регіональні органи і територіальні підрозділи Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України,
— об’єднані загони Державної спеціальної служби транспорту.

Для організації системи територіальної оборони, відповідно до рішення Генерального штабу ЗСУ, у Донецькій області сформована бригада територіальної оборони до складу якої входять окремі батальйони територіальної оборони.

Завданнями для загонів оборони є:

— підтримання безпеки та правопорядку у районі;
— боротьба з диверсійно-розвідувальними силами противника, антидержавними незаконно створеними збройними формуваннями;
— охорона та оборона військових об’єктів, органів місцевого самоврядування та важливих об’єктів, а також рубежів та ділянок місцевості;
— виконання завдань комендантської служби в районі;
— участь у виконанні завдань щодо створення руху опору та партизанських загонів – у разі захоплення противником території району.

Бригада територіальної оборони залучаються до виконання заходів територіальної оборони виключно в межах Донецької області.

З оголошенням мобілізації та отримання директиви на формування бригади територіальної оборони призначений особовий склад призивається на військову службу та набуває правового статусу військовослужбовців.

Комплектування підрозділів територіальної оборони в особливий період здійснюється резервістами та військовозобов’язаними, віком від 20 до 60 років, переважно тими, які отримали відстрочку від призову на військову службу під час мобілізації (за станом здоров’я, сімейними обставинами тощо) до моменту оголошення правового режиму воєнного стану.

До підрозділів територіальної оборони призначаються військовозобов’язані у відповідності до військово-облікових спеціальностей.

Щомісячно з військовозобов’язаними приписаними до підрозділів територіальної оборони проводяться комплексні заняття з тактико-спеціальної, вогневої та медичної підготовки.

Якщо Ви бажаєте долучитися до батальйону Територіальної оборони чекаємо Вас за адресою: м. Покровськ, вул. Поштова, буд. 16. Телефон чергової частини +380951206927.

- Реклама -