Крок у майбутнє: у Добропіллі провели профорієнтаційний захід для дітей

Вчора, 11 березня, в рамках акції «Крок у майбутнє» фахівці Добропільського міського центру зайнятості разом з представниками Центра соціально-психологічної реабілітації дітей Добропільської міської ради організували та провели профконсультаційний захід для дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Захід присвячений вибору освіти і професії. Знайомство учасників розпочалося з інтерактивної гри «Радистка», далі діти брали активну участь у інтерактивній грі, під час якої вони визначалися зі сферою подальшої зайнятості.

Після знайомства провідний фахівець з профорієнтації Вікторія Нижник детально розповіла про послуги, що надає служба зайнятості, ознайомила присутніх з 3D Атласом професій майбутнього та розповіла про новітні тенденції у світі професій та про те, як нові технології змінюють потребу у професіях та навичках. Також детально розповіла про додаток «Центр професійної орієнтації», який дає змогу пройти профорієнтаційне тестування дистанційно.

Під час заходу Вікторія провела професійно діагностичне тестування з вихованцями центру, адже вчасно виявлені здібності та навички дозволять правильно обрати фах для здобуття освіти, а згодом отримати бажану професію та стати фахівцем у своїй справі.

Зазначимо, що це лише перший етап марафону «Весняна Профорієнтація», який проводиться для дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт, дітей, що позбавлені батьківського піклування, вихованців дитячих будинків та інтернатів, дітей з прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу. Попереду спільна акції «Крок у майбутнє» з Добропільським центром комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю, а саме для молодіжної групи віком від 16 років.

- Реклама -