У Покровську пройшов конкурс «Слово Тарасове струнами б’ється»

У Покровську вп’яте пройшов конкурс читців «Слово Тарасове струнами б’ється». Так, у міській бібліотеці, яка носить ім’я видатного поета Тараса Шевченка, зібралися учасників різних вікових категорій, аби продемонструвати свою майстерність слова та любов до творів Великого Кобзаря.

Варто відзначити, що у цьому році вперше участь у конкурсі приймали й учні шкіл тих сіл, які приєдналися до Покровської об’єднаної громади.

Загалом у літературних змаганнях участь взяли 45 учасників. Вони підготували літературні, театральні та музичні композиції. Зі сцени лунали як маловідомі твори Кобзаря, так і уривки творів «Муза», «Відьма», «Доля» «Пісня про Шевченка» та «Заповіт».

За результатами голосування журі, перше місце у конкурсі «Слово Тарасове струнами б’ється» посів учень 9 школи Данило Негрій. Друге місце виборола представниця ЗОШ №14 Олеся Духовська, третє місце посіла Ярослава Трясорук, учениця Лисівської загальної середньої освіти.

Приз глядацьких симпатій присудили Марії Юденко, учениці ЗОШ №35, у номінації «Власний твір» найкращою обрано представницю творчого об’єднання «Суцвіття» Наталію Бутко.

Переможці отримали грамоти та пам’ятні подарунки.

- Реклама -