У Мирнограді відбувся концерт, присвячений 8 березня

Вчора, 7 березня, у Мирнограді біля ПК «Україна» відбувся святковий концерт, присвячений Міжнародному жіночому дню. Найкращі світові хіти мешканцям та гостям міста подарувала кавер-група «FM-band».

Зі сцени присутніх жінок привітав міський голова Мирнограда Олександр Брикалов:

«Кожен день, кожну годину нашого життя у нас є привід сказати вам спасибі! За любов, вашу турботу, вміння створювати затишок, професіоналізм і красу! Я бажаю, щоб у ваших сім’ях завжди панували любов, взаєморозуміння і благополуччя. До цих слів приєднується і лідер Асоціації вугільних міст «Шахтарський характер» Андрій Аксьонов. А ми будемо продовжувати роботу, щоб Мирноград ставав з кожним днем все красивіше і відповідав вашій красі!».

Варто відзначити, що під час концерту працювала виїзна торгівля, а також усім видавалися засоби індивідуального захисту.

Мешканці Мирнограда, які були присутні на концерті, зазначали, що цей захід став для них справжнім подарунком, адже тривалий час вони були позбавлені такої можливості.

Не забули організатори заходу й про жінок Покровська. Вчора святковий концерт пройшов у мікрорайоні Лазурний. А вже сьогодні всіх запрошують до парку «Ювілейний», аби разом відзначити найчарівніше свято року — 8 березня. Початок о 18-00.

- Реклама -