Юні волейболістки з Покровська стали бронзовими призерками чемпіонату Донецької області

З 25 по 28 лютого у Бахмуті проходив чемпіонат Донецької області з волейболу серед дівчат 16 років та молодше.

Участь у змаганнях взяли 10 команд з Бахмутської, Краматорської, Покровської, Іллінівської, Курахівської, Маріупольської, Лиманської, Соледарської ОТГ, а також Старобільської громади, що на Луганщині.

Колективи були поділені на 3 підгрупи. За підсумками запеклих та емоційних ігор перемогу святкували волейболістки КДЮСШ №1 міста Бахмут. Срібними призерками стали спортсменки з Маріуполя, «бронзу» здобули представниці ДЮСШ міста Покровськ.

Команди нагородили кубками, медалями, грамотами управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації.