Команда кікбоксерів з Родинського стала чемпіонами Донецької області

Цими вихідними у Покровську, на базі спортивного комплексу «Металург», що розташований у селищі динасового заводу, проходив відкритий чемпіонат Донецької області з кікбоксингу WAKO серед юніорів 2003-2004 року народження та дорослих.

Як зазначив директор обласної дитячо-юнацької школи з кікбоксингу Олександр Гончаров, ці змагання було проведено з метою відбору найкращих спортсменів до збірної Донецької області та підвищення їх майстерності. Загалом на чемпіонат приїхали команди з 17 міст, а це понад 220 хлопців та дівчат.

Змагання проходили на двох майданчик — на ринзі та татамі. Оцінювали спортсменів кваліфіковані судді. Загалом бої між кікбоксерами були видовищні, адже ніхто не хотів поступатися супернику.

Варто відзначити, що чемпіонат проходив з дотриманням усіх карантинних вимог. Також були присутні медики, які надавали першу допомогу у разі необхідності.

За результатами змагань, перше командне місце вибороли кікбоксери з міста Родинське. Вони отримали 15 золотих, 5 срібних та 2 бронзових медалі.

Друге місце зайняла команда спортсменів з міста Курахове, а третіми стали кікбоксери з Покровська.

- Реклама -