За ініціативи Андрія Аксьонова планується виконати відсипку вулиць приватного сектора

Грунтові дороги приватного сектору більшості міст Донецької області перебувають у жахливому стані. Не виключення і Покровськ та Мирноград. Так, у Мирнограді налічується 229 вулиць приватного сектору з грунтовим покриттям. І не варто казати, що у дощову погоду та під час танення снігу вони стають майже непроїзними.

«Проблема відсипки вулиць приватного сектору не втрачає свою актуальність. 99 вулиць з загальної кількості потребує виконання ремонтних робіт та покращення якості покриття дороги. Наразі сформований реєстр. Найбільш аварійні ділянки, які потребують виконання робіт, це вулиці, які розташовані в районі селища Новатор та шахти «5/6», — зазначила начальник Управління комунальної власності Мирноградської міської ради Лариса Саділіані .

Мешканці приватного сектору бідкаються, що стан доріг жахливий, а пройти до роботи чи школи майже неможливо. Проте у Мирнограді намагаються вирішите це наболіле питання шляхом відсипки доріг доменним шлаком.

Але для міського бюджету відсипати всі вулиці, які цього потребують — непосильний тягар, тому допомогу лідера Асоціації вугільних міст Донбасу Андрія Аксьонова тут сприймають позитивно.

Схожа ситуація і у Покровську. Більшість грунтових доріг приватного сектору потребують виконання робіт з відсипки.

Як повідомив директор комунального підприємства «Управління міського господарства» Олексій Назаров, у минулому році було відсипано 32 тисячі метрів квадратних доріг приватного сектору. Одна з них – вулиця Ломоносова.

«Подивиться. Вона після зими простояла в досить пристойному стані. Технологія відсипання. Ми спочатку готуємо площу, після цього укочуємо, відсипаємо і ще раз укочуємо. Тому дорога експлуатується довше і немає ям, не розходиться», — зазначив Олексій Назаров.

Люди радіють, Що Андрій Аксьонов відреагував на звернення мешканців громад і вирішує нагальні питання. Мешканці проблемних вулиць з нетерпіння чекають початку робіт з їх відсипки.

Станом на сьогодні Андрію Аксьонову вдалося провести успішні переговори із виробниками дорожнього матеріалу. У результаті йому вдалося переконати великий бізнес у тому, що громадам трьох шахтарських міст треба допомогти якамога швидше, адже з відлигою та весінніми опадами, ситуація у приватному секторі тільки поглибиться.

За інформацією, що є в нашому розпорядженні, перші вагони із доменним шлаком, що використовується для благоустрою доріг у багатьох містах Донеччини, прибудуть за місцем призначення вже наступного тижня. Наступний етап — скласти перелік тих доріг, де потрібно виконати відсипку шлаком, в кожному з міст.

- Реклама -