У трьох селах Покровської ОТГ з’являться аптечні пункти

На базі амбулаторій сіл Гришине, Срібне та Новотроїцьке планують відкрити аптечні пункти. Про це повідомляється на офіційному сайті Покровської міської ради.

Як розповіла заступниця міського голови Світлана Макарова, з мешканцями сіл було проведено багато зустрічей, аби зрозуміти, в якому стані знаходиться наразі амбулаторії та фельдшерські пункти та медична галузь вцілому.

Варто нагадати, що на останній сесії Покровської міської ради була прийнята програма надання первинної допомоги мешканцям населених пунктів, що приєднались в рамках об’єднання громади, затверджено механізм надання стоматологічних послуг мешканцям сільських територій та порядок надання пільг на житлово-комунальні послуги молодим лікарям та інтернам Покровської ТГ.

Водночас проводяться роботи над створенням дорожньої карти фармацевтичного забезпечення. За переконанням старост, аптек дуже не вистачає у селах, адже місцеве населення — це переважно люди похилого віку, тому попит на ліки високий.

Також розглядається можливість доставки медичних препаратів мешканцям пільгових категорій. Планується, що цю місію здійснюватимуть працівники управління соціального захисту населення.

- Реклама -