У Покровську пройшов чемпіонат Донецької області з черліденгу

У суботу, 20 лютого, у Покровську пройшов чемпіонат Донецької області з черліденгу. Змагання відбулися у спорткомплексі «Металург», що розташований у селищі динасового заводу.

На змагання з’їхалися команди з Покровська (тренери Наталія Коновалюк та Олеся Головко), Родинського (тренер Світлана Ситник), Білицького та Добропілля (тренер Яна Шаталова), а також Краматорська (тренер Юлія Бибко).

Черлідери усіх вікових категорій визначали кращих у різних номінаціях: чер-данс-фрістайл команда (пом-пон); чер-данс фрістайл квартет; чер-данс-фрістайл дует (пом-пон); чер-данс-фрістайл соло (пом-пон); чер-команда; чер-мікст-команда; чер-індивідуальний виступ; групові станти; чер-данс джаз команда; чер-данс джаз квартет; чер-данс джаз дует; чер-данс джаз соло; чер-данс хіп-хоп команда; чер-данс хіп-хоп квартет; чер-данс хіп-хоп дует і чер-данс хіп-хоп соло.

Переможців і призерів нагороджено грамотами, медалями й кубками управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації і Донецького обласного відокремленого підрозділу «Всеукраїнська федерація черліденгу груп підтримки спортивних команд».

Відзначимо, що обласні змагання стали відбірковими до чемпіонату України, який відбудеться в березні у Запоріжжі.

- Реклама -