«Міста, вільні від домашнього насильства»: у трьох громадах Донецької області пройшли експертні робочі зустрічі

У трьох громадах Донецької області 16 — 18 лютого пройшли експертні робочі зустрічі щодо підтримки розвитку спеціалізованих послуг для постраждалих від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі в межах реалізації програми «Міста, вільні від домашнього насильства» Фонду ООН у галузі народонаселення та Програми ООН з відновлення та розбудови миру.

Від початку лютого поточного року ці громади підписали меморандуми про співробітництво задля розбудови сталої системи протидії домашньому насильству й гендерно зумовленому насильству.

У межах робочих зустрічей в містах Покровськ, Краматорськ та Мирноград були надані експертні консультації щодо розрахунків вартості послуг у спеціалізованих службах підтримки постраждалих від насильства осіб, таких як притулки та денні центри соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі.

До обговорення було залучено експертку Фонду ООН у галузі народонаселення Ольгу Павлюк та представників управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання облдержадміністрації.

По завершенню зустрічей очільники громад отримали знакові таблички «Міста, вільні від насильства», які означають, що місто рухається на шляху досягнення кінцевої мети – стати вільними від домашнього насильства.

- Реклама -