Команда з Мирнограда стала учасницею грантового проєкту

Команда “Східне поле” з міста Мирноград взяла участь у проєкті “Зміцнення громадянського активізму серед молоді”, що реалізується ГО «Фонд “Професійний розвиток Харкова”» за щирої підтримки Національного фонду демократії̈ (National Endowment for Democracy).

До участі у проєкті було відібрано 10 команд з Харківської області та підконтрольних Уряду України територій Луганської та Донецької областей.  

Команда з Мирнограда працює над проблемами, що виникають у молоді мономіста: брак інформації та можливостей  для саморозвитку, відсутність жаги до пошуку нових можливостей та громадської активізації .

На проєкті жінки працювали над розробкою фестивалю IT-мистецтва для школярів Мирнограда та Покровська. У межах фестивалю учні зможуть позмагатися у трьох номінаціях: фото, відео та графіка, а після — отримати знання з цих галузей на навчальних вебінарах. Таким чином, школярі спробують себе у різних сферах IT, попрактикуються у створенні власної IT-продукції: колажів, відео, фото, інших форм цифрового контенту.

На проєкті жінки отримали інструменти для створення та розвитку власної громадської організації та заручилися менторською підтримкою протягом розробки попереднього плану дій.

- Реклама -