Андрій Аксьонов з робочим візитом відвідав місто Родинське

Тиждень тому у Добропіллі мери чотирьох ОТГ підписали Маніфест Асоціації вугільних міст Донбасу «Шахтарський характер» аби оперативно реагувати на виклики сьогодення. Лідером асоціації було обрано Добропільського міського голову Андрія Аксьонова, який поставив собі за мету особисто ознайомитися із конкретними проблемами місцевих громад.

Перша робоча зустріч відбулася напередодні у місті Родинське. Разом зі старостою Катериною Андрійченко Андрій Аксьонов говорили про стан справ та пріоритетні напрямки розвитку.

Осередком культурної сфери міста Родинське колись був будинок піонерів, який знаходився у центрі міста. Наразі – це напівзруйнована будівля, яку потрібно привести до ладу. Андрій Аксьонов вже має такий досвід: за його ініціативи ремонтують та облаштовують палаци культури  та створюють громадські простори.  Тож, у планах розвитку громади — створити  новий соціо-культурний простір, в якому кожен знайде для себе щось цікаве та корисне.

«Треба взяти проектантів, сказати, ось там є староста і вона вирішує, де буде стояти лавка, а де буде світити світильник. Тому що чиновникам у великому місті – їм далеко до твоєї проблеми. Так відбувається. Тут треба правильно вибудувати роботу. Ви берете проектанта, але ти його ведеш на цей проект. Цей палац піонерів не ремонтувався років 30. Твоє завдання зробити такий глобальний проект, з яким будуть асоціювати тільки тебе», — підкреслив Андрій Анатолійович.

Крім того, обговорили і важливі питання опалення міста та незадовільний стан котелень. Андрій Анатолійович, вислухавши проблему, поділився своїм досвідом у вирішенні цього питання.

«У нас цього року була проблема. Була проблема з запуском опалювальної системи, так як котли практично в несправному стані. Вони вже своє віджили. Можна провести ревізію. Ми не говоримо, відразу скрізь поміняти. Ми розуміємо, що це колосальні гроші, правильно? Поетапно хотілося б привести наші котельні в порядок», — поділилася загальноміською проблемою староста міста Родинське Катерина Андрійченко.

Андрій Аксьонов зазначив, що для вирішення цієї проблеми необхідно зробити аудит теплової мережі та зробити один великий проект, де з 6 котельних залишиться 2, які будуть модернізовані та будуть забезпечувати теплом житловий фонд.

Окремо підкреслили необхідність оновлення матеріально-технічної бази міської лікарні. Серед першочергових завдань очільниця Родинського назвала покупку рентген-апарату  та ремонт приміщення, в якому він буде працювати.

Андрій Аксьонов обговорив з керівницями лікарні та міста найактуальніші питання сьогодення медичного закладу, дав дієві поради. Лідер «Шахтарського характеру» погодився, що ці питання дійсно потребують уваги на вищих рівнях.

«Ми розуміємо, що всі ці глобальні питання дуже важко вирішуються на місцевому рівні. Ми роками намагалися їх вирішити, але на жаль, нам потрібна підтримка. І нам дуже приємно, що на нас звернув увагу Андрій Анатолійович. Ми віримо, що завдяки такій підтримці, всі ці питання найближчим часом будуть вирішені», — підкреслила Катерина Андрійченко.

Попереду ще багато зустрічей та багато викликів, які можливо вирішити тільки об’єднавши багаторічний досвід, прагнення до змін та готовність робити впевнені кроки задля розвитку громади, регіону, країни.

- Реклама -