У Покровську інтерни та молоді лікарі отримуватимуть компенсацію за житлово-комунальні послуги

Сьогодні, 17 лютого, у Покровську під час засідання сесії депутати міської ради прийняли рішення про надання компенсацій за житлово-комунальні послуги інтернам та молодим фахівцям-лікарям.

Перед присутніми виступили начальниця Управління соціального захисту населення Ірина Бонзюх, яка доповіла, що компенсація надаватиметься за житлово-комунальні послуги, а саме електроенергію, природний газ, водопостачання та водовідведення, центральне опалення, вивезення ТПВ, управління багатоквартирним будинком. Здійснюватимуться вони за кошти місцевого бюджету.

Отримати компенсацію зможуть інтерни та молоді фахівці-лікарі, які зареєстровані у Покровську та на приєднаних територіях і працюють у  КНП «Покровська клінічна лікарня інтенсивного лікування», КП «ЦПМСД», КНП «Покровська лікарня» та КНП «Родинська міська лікарня» , КП «Покровська міська стоматологічна поліклініка».

Пільга надаватиметься на строк проходження інтернатури, а молодим лікарям на перші 5 років роботи. Розмір компенсації складатиме 100% від суми комунальних платежів.

- Реклама -