Андрій Аксьонов обраний кандидатом у народні депутати від 50 округу

Політична партія «Порядок» висунула кандидата у народні депутати від 50 округу. Про це стало відомо під час з’їзду партії в понеділок, 15 лютого. На заході побували представники трудових колективів, політики, народні депутати, можновладці.

Під оплески покровчан, добропільців та мирноградців на сцену були запрошені народні депутати  Муса Магомедов та Вікторія Гриб, міські голови Покровська, Мирнограда, секретар Покровської міської ради Наталія Іваньо, депутат Покровської міської ради та голова фракції «Молодіжна партія» Сергій Андрійченко, голова Добропільської спілки ветеранів Микола Швед та представник містоутворюючого підприємства Віктор Левіт. Усі вони воліють аби саме Андрій Аксьонов представляв інтереси 50 округу в Верховній раді. Кандидатуру Аксьонова підтримав і Леонід Байсаров.

Партія «Порядок» авторитетно заявила про себе на місцевих виборах, активно розвиває соціальний напрям допомоги мешканцям міст та сіл, працює на благо громад та всебічно підтримує Андрія Аксьонова, який ініціював створення асоціації вугільних міст Донбасу. Саме «Шахтарський характер» зможе захистити гірників та їх родини.

«Про людину кажуть його справи. Ми бачимо, як Андрія Аксьонова підтримують мешканці, деякі, навіть, кажуть, що не хочуть його відпускати, адже стільки всього було зроблено для Добропілля, Новодонецького… Я вважаю, що саме така людина має представляти наш регіон у Верховній Раді, щоб змінювалися міста, наші громади. У нього сильна команда, яка працює тільки на позитивний результат», — зазначив депутат Покровської міської ради, голова фракції «Молодіжна партія» Сергій Андрійченко.

За людину говорять її справи. У своєму лідерові впевнені мешканці Добропільщини, які мають багато успішно реалізованих соціальних проектів: музичні школи, палаци спорту, турбота про дітей та створення умов для дорослих. Підтримують його кандидатру й народні депутати України Муса Магомедов та Вікторія Гриб.

«Це людина слова й людина діла. Сьогодні дуже важливо захищати інтереси шахтарських міст з однієї простої причини — програма декарбонізації, про яку зараз йде мова, цього не можна допускати! Ми індустріальна країна й все це має працювати. Ми маємо боротися за промисловість, за виробництво, за шахти. Тому такі люди, як Андрій Аксьонов нам потрібні», — підкреслив народний депутат України Муса Магомедов.

«Це людина, яка не дуже любить казати, проте вміє робити. Це людина, яка готова відстоювати інтереси свого рідного краю. Я вважаю, що якщо у Верховній Раді з’явиться такий депутат, як Андрій Аксьонов, це змінить ситуацію, бо ця людина буде казати правду, не дивлячись ні на що. Але найголовніше — він знає усі проблеми шахтарського края. І він вже не словом, а ділом довів, що шахтарські міста можуть розвиватися», — звернулася до присутніх депутат Верховної Ради України Вікторія Гриб.

Сам Андрій Аксьонов відзначив, що для нього це велика відповідальність, проте він готовий працювати на користь розвитку, на користь успішної та процвітаючої Донеччини, на користь кожного жителя Донбасу.

- Реклама -