На Донеччині тривають перевірки дотримання пожежної безпеки у готелях, пансіонатах та будинках для літніх людей

На Донеччині тривають позапланові перевірки у готелях, пансіонатах, хостелах та будинках для літніх людей. Станом на вчорашній день з 81 суб’єкта господарювання було перевірено 27. 

Про це на брифінгу у Краматорську повідомив начальник відділу пожежної безпеки Управління запобігання надзвичайним ситуаціям ДСНС Андрій Вершилов.

Так, перевірки були проведені у 6 готелях, 10 пансіонатах, 11 будинках для осіб похилого віку та осіб з інвалідністю. Ще ряд об’єктів перевірити не змогли.

«Складено 8 актів про неможливість проведення  заходів державного нагляду контролю, із них щодо 1 готелю (м. Костянтинівка — заклад не функціонує), три пансіонати (м. Слов’янськ — заклади не функціонують),  4 будинки для людей похилого віку та осіб з інвалідністю (м. Мар’їнка та  м. Слов’янськ – суб’єкти господарювання припинили свою діяльність, Олександрівський район —  внаслідок винесення рішення суду щодо застосування заходів реагування та зупинення експлуатації діяльності такого об’єкту, Великоновосілківський   район – заклад не функціонує)», —  сказав Андрій Вершилов.

Під час перевірок особлива увага звертається на утримання шляхів евакуації, стан протипожежного водопостачання, знання персоналом об’єктів дій у разі виникнення пожежі, стан утримання електромереж, експлуатацію систем протипожежного захисту тощо.

За результатами перевірок за виявлені порушення до відповідальності було приятгнуто 25 посадових осіб. Також за невиконання припісів притягнули 6 посадових осіб, а за неподання декларації відповідності матеріально-технічної бази притягнуто двох осіб.

До того ж Головне управління готує два позови до адміністративного судупро застосування заходів щодо припинення роботи двох пансіонатів у Святогірську до повного усунення наявних недоліків. Це будинок для людей похилого віку ФОП Пащенко О.С. та пансіонату «Сосновий бор» ПАТ «Шахта ім.О.Ф.Засядько.

- Реклама -