Мешканці Покровська заборгували тепломережі майже 100 мільйонів гривень

Наприкінці січня у комунальному підприємстві «Покровськтепломережа» змінився керівник. Посаду директора, замість Дмитра Гордієнка, обійняв Максим Батенко. Про заборгованість населення за тепло та шляхи вирішення цієї проблеми Максим Володимирович сьогодні розповів журналістам.

Так, наразі борг комунального підприємства «Покровськтепломережа» за спожитий газ складає понад 330 мільйонів гривень. З них майже 100 мільйонів гривень — борг мешканців Покровська.

«Одна з головних проблем — це зношуваність котельних та трас. Їх потрібно оновлювати та переобладнувати. До того ж, ми продаємо тепло по 1400 гривень, а самі закуповуємо по 1900 гривень. Тобто ось ця різниця покладається на збитки», — зазначив директор тепломережі.

Максим Батенко зазначив, що тепломережа працюватиме з боржниками через виконавчу службу, а також працівники підприємства будуть дзвонити боржникам та пропонувати їм підписувати графіки погашення заборгованості. Варто відзначити, що у виконавчій службі Покровська вже знаходяться постанови на майже 30 мільйонів гривень боргів. Також буде створена комісія, яка розглядатиме ситуацію кожного окремого боржника.

Що ж стосується заборгованостей з боку комунальних підприємств, то Максим Батенко розказав, що з усіма ними були досягнуті певні домовленості й питань із заборгованості наразі немає.

Що ж стосується відділу освіти Покровської міськради, то з ним було підписано мирову угоду, яку направили до суду. Нагадаємо, відділ освіти заборгував тепломережі більше 26 мільйонів гривень за спожите тепло.

«З відділом освіти у нас є порозуміння. Ми підписали угоду на погашення заборгованості. Відправили цю угоду до суду й чекаємо рішення. Ми з ними домовилися, вони всі борги сплатять. Я вважаю, що проблема вирішена, якщо кожен свої зобов’язання витримає», — підкреслив Максим Володимирович.

Наприкінці бесіди директор «Покровськтепломережі» додав, що поки що питання про підняття тарифу для населення не стоїть. До того ж, було розроблено проект рішення, згідно якого планується покращити мережі та придбати ремонтну техніку. З цим проектом керівництво тепломережі планує звернутися до депутатського корпусу, адже самотужки, без підтримки міста, такі роботи виконувати неможливо.

- Реклама -