Стало відомо, як у Мирнограді відзначать День пам’яті Героїв Небесної Сотні

20 лютого в Україні відзначається День пам’яті Героїв Небесної Сотні. Ця дата була встановлена у 2015 році згідно з Указом Президента України.

Саме в ці дні у 2014 році під час Революції Гідності протистояння між українським народом і тодішнім режимом сягнуло свого апогею. 20 лютого 2014 загинуло найбільше активістів Євромайдану. Загалом революційні події зими 2013-2014 років забрали життя понад ста активістів Майдану.

З нагоди вшанування пам’яті загиблих майданівців, у Мирнограді було заплановано низку заходів. Відповідне рішення опубліковане на офіційному сайті міськради.

Так, протягом тижня, з 15 по 21 лютого, у закладах культури та освіти буде проведено тематичні заходи, присвячені цій пам’ятній даті.

Територія навколо меморіальної плити «Борцям за волю України» буде приведено до належного стану, а біля самого меморіалу 20 лютого відбудеться покладання квітів, в якому приймуть участь представники місцевої влади, громадських організацій та просто небайдужі мешканці. Також буде проведено молебен у пам’ять про Героїв Небесної Сотні.

- Реклама -