Позапланові перевірки готелів, хостелів та будинків для літніх людей: на Донеччині на двох об’єктах вже виявили недотримання пожежної безпеки

Наприкінці січня у Харкові в одному з приватних будинків для літніх людей сталася страшна пожежа, яка забрала 16 життів. У зв’язку з цим прем’єр-міністр України Денис Шмигаль ініціював позапланові перевірки готелів, пансіонатів, хостелів, а також будинків для людей похилого віку та осіб з інвалідністю.

Проводиться така робота і в Донецькій області. Про це стало відомо під час наради голови Донецької обласної державної адміністрації Павла Кириленка та голів територіальних громад.

Так, у Донецькій області буде перевірено 81 суб’єкт господарювання, серед яких 47 готелів, 1 хостел, 15 пансіонатів та 18 будинків для людей похилого віку та осіб з інвалідністю.

Станом на 5 лютого вже було здійснено 7 перевірок: один готель та шість будинків для літніх людей. Під час обстежень особливу увагу було звернено на утримання шляхів евакуації, стан протипожежного водопостачання, утримання електромереж, а також знання персоналом дій у разі виникнення пожежі.

Варто відзначити, що на двох об’єктах було встановлено недотримання вимог протипожежної безпеки. Наразі контролюючі органи готують позови до суду, аби зупинити роботу цих закладів до повного усунення наявних недоліків.

У ДонОДА зазначили, що перевірки триватимуть й надалі.

- Реклама -