Леонід Байсаров та Андрій Аксьонов обговорили важливі питання регіону

Сьогодні, 9 лютого, у Покровську відбулася зустріч представників політичної партії «Порядок» Леоніда Байсарова та Андрія Аксьонова, під час якої вони обговорили питання розвитку вугільної галузі, підтримки мешканців в умовах економічних складнощів, а також шляхи вирішення ситуації, що наразі склалася на Донеччині.

«Трансформація вугільної промисловості йде вже не останній десяток років, її всі намагаються реструктуризувати або закрити, але, тим не менш, вона виживає і живе. Наше з Вами завдання, створити в нашому регіоні, користуючись тим, що ми маємо політичну владу, комфортне середовище життя для людей. І потрібно розуміти нашому уряду, говорячи про те, що шахти будуть закривати… Одне підземне робоче місце створює 10-15 поверхневих місць. Це водії, це обслуга, це лікарні, це школи», — зазначив Леонід Байсаров.

Андрій Аксьонов, очільник Добропільської ОТГ, підкреслив, що складнощі у вугільній промисловості – це не лише економічна загроза для країни, а значно більше, адже від стабільної роботи підприємств залежить доля тисяч людей Донецького регіону.

На думку Андрія Анатолійовича, треба створити потужне громадське об’єднання, аби голос місцевих громад почули і в уряді, і в парламенті. Саме тому він запропонував долучити до цього діалогу міських голів усього регіону, а також небайдужих людей, та підняти питання щодо створення Асоціації шахтарських міст.

Також Андрій Аксьонов звернувся до Леоніда Володимировича з проханням підтримати під час пандемії і зростання цін літніх добропільчан. Як це було зроблено у Покровську та Мирнограді.

«Жителі Добропільської громади просять вас відновити роботу фонду «Надія» в місті Добропілля. Це була така, знаєте, душевна підмога, душа, куди завжди можна було звернутися і отримати допомогу. З деяких пір фонд не працює і нам без вас важко. Давайте один одного підтримаємо», — зазначив Андрій Аксьонов.

Тож лідери не лише  обговорили перспективи розвитку Донбасу, а й окреслили чіткий план його реалізації, зазначивши, що захищати інтереси жителів шахтарських міст на найвищому рівні має людина, яка тут живе і працює, яка розуміє проблеми Донеччини, а найголовніше — знає, як їх вирішувати.

- Реклама -