Перше засідання членів ОВК №50: без кворуму та прийняття присяги

Вчора, 8 лютого, у Покровську відбулося перше засідання ОВК №50 у проміжних виборах народних депутатів України.

Нагадаємо, 5 лютого Центральна виборча комісія своєю постановою створила окружну виборчу комісію №50, до якої увійшли 18 членів від різних політичних сил.

Згідно з Законом України «Про вибори народних депутатів України» перше засідання виборчої комісії скликається її головою не пізніш як на третій день після дня її утворення. Тобто 8 лютого був останнім днем, коли виборча комісія № 50 мала провести своє перше засідання.

Початок засідання було заплановано на 16:00. З’явилися 11 членів комісії з 18 призначених, що на думку керівного складу комісії, було недостатньо для складення присяги.

Присутні 11 членів окружної комісії, порадившись в телефонному режимі з представником  ЦВК, склали акт про відсутність 7 членів ОВК.

Присутні обговорили потенційні кандидатури на посади бухгалтера, системного адміністратора, юриста та діловода. Зазначивши, що виборча кампанія коротка, тож ці люди повинні мати досвід роботи на попередніх виборах. Також було попередньо озвучено, що на повну зайнятість буде залучено трьох членів комісії. Окремо приділили увагу питанню чергування у вихідні дні та комунікації з виборцями. Вже з вівторка планується облаштування місця роботи ОВК оргтехнікою та початок проведення попередніх співбесід залучених фахівців.

А вже сьогодні, 9 лютого, члени ОВК №50 спробують знову зібратися на засідання, аби прийняти присягу та почати працювати.

- Реклама -