Рятувальники Покровська отримали оперативно-рятувальний автомобіль

Сьогодні, 9 лютого, у Покровську на базі 9 ДПРЗ відбулося урочисте вручення ключів від оперативно-рятувального автомобіля та відкриття кімнати психологічного розвантаження постраждалих внаслідок надзвичайних ситуацій.

Кожного дня рятувальники, ризикуючи своїм життям, виконують благородну місію — рятують людей від пожеж, стихій та надзвичайних ситуацій. Саме тому їм так необхідне сучасне обладнання, справні транспортні засоби. Тож сьогодні співробітники 9 ДПРЗ отримали ключі від новенького оперативно-рятувального автомобілю марки Форд.

Проте, робота рятувальників — це не тільки ліквідація пожеж чи наслідків стихій, це й вчасна та ефективна допомога тим, хто постраждав під час надзвичайних ситуацій. Саме тому на базі пожежно-рятувального загону й було відкрито кімнату психологічного розвантаження, де з постраждалими працюватимуть спеціалісти.

Рятувальники відзначають, що і автомобіль, і кімната дозволять їм ще оперативніше реагувати на виклики та ефективніше надавати допомогу тим, хто цього потребує.

- Реклама -