На Донеччині провели понад 1300 перевірок дотримання пожежної безпеки у закладах охорони здоров’я, освіти та культури

У Донецькій області працівниками ДСНС разом з представниками Донецької обласної державної адміністрації було проведено понад 1300 перевірок дотримання пожежної безпеки у закладах охорони здоров’я, освіти та культури.

Про це сьогодні, 8 лютого, під час проведення щоденного брифінгу з питань запобігання коронавірусної хвороби повідомив директор департаменту з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи ДонОДА Ігор Бойко.

«У минулому році після тих страшних подій, що трапилися в Одесі, по всій області були проведені перевірки на усіх об’єктах масового скупчення людей. Недоліки були виявлені у дуже великому обсязі, адже протягом багатьох років роботи по дотриманню пожежної безпеки особливо не проводилися. І ті всі перевірки, які були проведені, виявили, що для усунення недоліків потрібно дуже багато грошей», — заявив Ігор Бойко.

Перевірки було проведено на об’єктах охорони здоров’я, освіти, соціального захисту, а також культурних об’єктах: у кінотеатрах, музеях, театрах та інших.

Ігор Бойко зазначив, що програму по усуненню недоліків розподілили на три роки — 2020, 2021 та 2022. У першу чергу були усунені ті недоліки, які заважали функціонуванню об’єктів: були звільнені всі пожежні входи для евакуації населення, оновлені вогнегасники тощо. Наразі було усунено 32% проблематичних питань по пожежній безпеці від загальної кількості, проте роботи тривають й по теперешній час.

- Реклама -