У Покровську відділ пробації відзначив шосту річницю

У п’ятницю, 5 лютого, Покровський міськрайонний відділ пробації відзначив шосту річницю прийняття Закону України «Про пробацію».

В цей важливий день вже традиційно Покровський відділ пробації відкриває свої двері для всіх бажаючих, а особливо чекає на своїх соціальних партнерів, представників державних та громадських організацій. 

«Завдяки налагодженій взаємодії та співпраці ми спільно та успішно йдемо до мети пробації: забезпечення безпеки суспільства шляхом виправлення засуджених, дотримуємося вимог місії, візії та цінностей пробації. 

Для вирішення потреб осіб, що перебувають на обліку, служба пробації використовує індивідуальний та диференційований підхід, обов’язково із залученням соціальних партнерів», — розказала журналістам начальник відділу Олена Морозова.

Особлива увага приділяється неповнолітнім суб’єктам пробації, які перебувають у конфлікті з законом. Соціально-виховна робота з даною категорією неможлива без участі та допомоги центру соціальної служби, служби у справах дітей та сектору ювенальної превенції, які сприяють вирішенню проблем неповнолітніх, здійснюють їх соціальний захист і профілактику правопорушень. 

У цей день до відділу завітав і один з підоблікових, який привітав спеціалістів зі святом, подякував за їх роботу та побажав усім міцного здоров’я, витримки та успіхів у роботі.

Цей рік для Покровського відділу був складний але водночас цікавим і насиченим:

 • в 2020 році до спільної роботи залучені нові соціальні партнерни  
 • відзначено подяками директора Центру пробації керівників громадських організацій 
 • проведено безліч зустрічей, круглих столів, засідань спостережних комісій, за результатами яких вирішено багато проблемних питань та визначені перспективи на наступний рік 
 • співробітники відділу взяли  участь в :
  — фотоконкурсі, присвяченому дню Вишиванки
  — флешмобі «Лапи в офісі, об’єднані любов’ю»
  — написанні всеукраїнського ювілейного диктанту Національної єдності
 • фахівець відділу стала лауреатом обласного конкурсу: «Молода людина року 2020» 
 • за високий професіоналізм та значний внесок в розвиток міста особовий склад відділу відзначені почесними грамотами Покровської міської ради 
 • за сумлінне виконання обов’язків представники органу пробації відзначені почесною грамотою та подякою від директора Центру пробації
 • організовували спільні  заходи, тренінгові заняття, онлайн-навчання та майстер-класи
 • отримали звання капітан внутрішньої служби.

 

- Реклама -