У Мирнограді провели вечір пам’яті Андрія Кузьменка

Вчора, 5 лютого, у Мирнограді на базі молодіжної платформи «MED» відбувся вечір пам’яті музиканта Андрія Кузьменка. Ініціатива активної молоді міста була підтримана Виконавчим комітетом Мирноградської міської ради та громадськими діячами.

У ході вечора пам’яті присутні переглянули відеоролик присвячений життю музиканта, після чого для гостей заходу пісні Скрябіна виконали місцеві таланти, а саме: Данило Нарандболд, Христина Старикова, Юлія Лемяскіна, Максим Проценко та Валерій Єгоров.

«Спи собі сама», «Мам», «Люди як кораблі», «Старі фотографії», «Мовчати», «Сам собі країна», «Озимі люди» та багато інших пісень Кузьми лунали зі сцени молодіжного центру «MED».

Під час заходу прихильники Кузьми Скрябіна разом заспівали його пісні, поспілкувались між собою, а також послухали авторські пісні мирноградських музикантів у теплій та дружній атмосфері.

Захід проходив із дотриманням усіх необхідних карантинних вимог.

Нагадаємо: український співак Андрій Кузьменко загинув 2 лютого 2015 року в дорожньо-транспортній пригоді на Дніпропетровщині. Він повертався з концерту, який відбувся у Кривому Розі на честь 25-річчя гурту «Скрябін».

- Реклама -