Учні Шевченківської школи потрапили до поліції

Співробітники Покровського районного управління поліції разом з представниками Покровського міського центру зайнятості влаштували для школярів екскурсію до управління поліції. Під час зустрічі із правоохоронцями юні гості познайомилися із завданнями, які виконує поліція та особливостями роботи кожного підрозділу.

Знайомство старшокласників Шевченківської загальноосвітньої школи з роботою поліції розпочалось з ознайомлення з історією. Так, юні гості були запрошені до музею поліції. Діти із задоволенням роздивлялись архівні фото правоохоронців та слухали розповіді про героїчні вчинки поліцейських.

Після знайомства з музеєм гості вирушили до чергової частини поліції. Начальник сектору публічного порядку відділу превенції Покровського РУП Денис Рудик ознайомив учнів з особливостями її функціонування. Школярі спостерігали, як приймають і реєструють повідомлення громадян та як діють поліцейські при отриманні інформації про злочини та події. Співробітники поліції також продемонстрували гостям службові автомобілі на яких здійснюють виїзди на виклики, спецзасоби та засоби індивідуального захисту.

- Реклама -