Герої не вмирають: у Покровську в останню путь провели воїна ЗСУ Петра Зварича

Сьогодні, 2 лютого, у Покровську в останню путь провели воїна Збройних сил України, бійця 24 окремого штурмового батальону «Айдар», старшого солдата Петра Зварича, який загинув при виконанні службових обов’язків 30 січня.

Поховання відбулося на Центральному кладовищі. Попрощатися з героєм прийшли рідні, близькі, представники місцевої влади, побратими, громадські активісти та небайдужі мешканці.

«Для родини загинув батько, чоловік, син. Для нашої громади — мешканець. Для держави — захисник, який виконав свій обов’язок. Сумно, зі сльозами на очах та тягарем в душі це сприймати. Але він з честю виконав свій військовий обов’язок та назавжди залишиться в нашому серці та нашій пам’яті», — підкреслив військовий комісар Покровсько-Ясинуватського об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки підполковник Ігор Валяєв.

Секретар Покровської міської ради Наталія Іваньо, яка також була присутня на церемонії прощання, запевнила, що родина загиблого отримає усіляку підтримку з боку міської влади.

«Нам здається, що війна так далеко, але сьогодні її сумний вілгук долинув до нашого міста. Хочеться звернутись до рідних і близьких. Сьогодні разом з вами сумує вся Покровська громада. І саме найменше, що ми можемо зробити, це надати вам допомогу — матеріальну, у вирішенні щоденних труднощів… Сьогодні ми низько схиляємо наші голови перед тими хлопцями, патріотами, захисниками, які віддали свої життя, захищаючи нашу країни», наголосила Наталія Вікторівна.

Ще багато добрих слів про Петра сказали його побратими. Після цього присутні вшанували пам’ять загиблого хвилиною мовчання, а священник відслужив паніхіду.

Редакція сайту DDK.DN.UA висловлює щирі слова співчуття рідним та близьким Петра Зварича.

- Реклама -