На Донеччині розпочалися перевірки готелів, пансіонатів, хостелів та будинків престарілих

З сьогоднішнього дня, 1 лютого, у Донецькій області розпочалися позапланові перевірки готелів, пансіонатів, хостелів та будинків престарілих на дотримання протипожежної безпеки.

Про це повідомила заступник начальника ГУ із запобігання надзвичайним ситуаціям ГУ ДСНС України у Донецької області Ірина Подашевська під час щоденного брифінгу в Донецькій ОДА.

Нагадаємо, 21 січня у Харкові сталася пожежа у приватному будинку, який було переобладнано під будинок для осіб похилого віку. Загалом у страшній пожежі загинуло 16 чоловік, ще 4 особи отримали травми різного ступеня тяжкості. У зв’язку з цим Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль дав доручення провести перевірки суб’єктів господарювання, зокрема готелів, пансіонатів, хостелів тощо.

Як повідомила Ірина Подашевська, загалом в Донецькій області наразі фінкціонують 116 таких закладів, однак перевірці підлягатимуть 81 з них.

«З цих 116 об’єктів перевірці підпадають 81. Це пов’язано із законом України «Про проведення антитерористичної операції», — зазначила чиновниця.

Таким чином, з сьогоднішнього дня перевірки будуть проведені у 47 готелях, 1 хостелі, 15 пансіонатах та 18 будинках для осіб похилого віку.

Про результати перевірок Ірина Подешевська пообіцяла доповісти згодом. Також вона нагадала, що на території Донецької області з початку року сталис 172 пожежі, в яких загинули 14 людей.

- Реклама -