Рятувальники Покровська нагадали мешканцям про небезпеку підозрілих предметів

Вчора, 29 січня, рятувальники м. Покровськ проінформаційновели -роз’яснювальну роботу серед мешканців міста щодо правил мінної небезпеки.

Під час заходу співробітники  Служби порятунку нагадали громадянам порядок дій у випадку виявлення підозрілого предмета, який за зовнішніми ознаками схожий на вибухонебезпечний.

Зокрема, фахівці ДСНС закликали, за будь-яких умов не наближатись до невідомих знахідок, тим більше не торкатися підозрілих предметів, не намагатися їх розібрати чи самостійно ідентифікувати.

Для того, щоб співрозмовники усвідомили небезпеку таких дій, їм детально пояснили, що боєприпаси, які тривалий час перебували у землі чи під водою — стають лише ще більш небезпечними. Адже вибухнути вони можуть від найменшого механічного впливу. Саме тому, так важливо знати та виконувати правила мінної безпеки. Це не тільки збереже життя людини, яка виявила предмет, але й оточуючих.

Також, рятувальники ще раз нагадали номери телефонів екстрених служб та повідомили, що від тепер повідомити про надзвичайну подію можна за допомогою мобільного додатку.

Для кращого засвоєння отриманої інформації, кожному співрозмовнику було надано тематичні листівки превентивного характеру.

- Реклама -