Для батьків клієнтів Покровського відділу пробації провели «сімейну конференцію»

Сьогодні, 22 січня, на виконання індивідуального плану роботи з неповнолітнім суб’єктом пробації, для налагодження відносин в родині та поліпшення стосунків з донькою, для матері неповнолітньої підоблікової, співробітниками служби пробації організований захід за технологією: «Сімейна конференція».

На 1 етапі проведення конференції медіатором заходу Литвиновою Х.В., за круглим столом представлені учасники, що зацікавлені у вирішенні сімейної проблеми.

На 2 етапі відбулися виступи залучених фахівців, що здійснюють соціальний захист неповнолітніх і здійснюють профілактику правопорушень, а саме спеціаліст Покровської міської служби у справах дітей Горбань В.І., та фахівець Покровського центру соціальних служб Донецької області Антонова Н.І. Фахівці довели до матері неповнолітньої про важливість виконувати батьківські обов’язки по відношенню до своєї дитини, про дотримання прав та інтересів дитини, а також нагадали про правові наслідки в разі ухилення від виконання таких обов’язків.

Матері надано інформаційну пам’ятку про соціальні послуги центру, якими вона та її родина може скористатися у разі настання тяжких життєвих обставин та для вирішення своїх проблем.

На 3 етапі психологом служби пробації Гвоздь А.В., відбулося обговорення та аналіз фактів подій, які слугували виникненню проблеми у стосунках з дитиною. За допомогою практичних завдань визначили ставлення матері до виниклої ситуації та розробили план її вирішення за допомогою власних ресурсів.

Такі заходи ставлять на меті спонукати і залучати членів сім’ї до створення власного плану вирішення проблеми, підвищити їхню мотивацію в цьому напрямку та гарантувати безпеку дитині, запобігаючи випадкам жорстокості та зневаги. Посилити і розширити мережу підтримки як ззовні, так і всередині родини, полегшити отримання фактичних послуг та захисту конкретній дитині та її сім’ї соціальними службами.

- Реклама -