Депутати Покровська звернулися до вищих органів влади з приводу тарифів

Сьогодні, 20 січня, у Покровську пройшло засідання 4-ої сесії міської ради. Наприкінці депутати проголосували за звернення до Президента України, Прем’єр-міністра та Верховної Ради з приводу тарифів.

Так, у зверненні депутати міської ради вимагають переглянути та знизити тарифи на постачання і транспортування газу.

«На адресу Покровської міської ради надходять звернення мешканців з приводу зниження тарифів на житлово-комунальні послуги. Також громадяни організовують мітинги, акції протесту та мирні зібрання із зазначеного приводу. У своїх зверненнях громадяни висловлюють обурення щодо завищенних тарифів і недовіру до усіх рівнів влади», — йдеться у зверненні депутатів.

За підсумками звітів Управління соціального захисту Покровської міської ради, у місті наразі за межою бідності знаходяться більше 10 тисяч мешканців. Вони отримують мінімальну заробітну плату і не мають змоги оплачувати комунальні послуги та задовільнити свої нагальні проблеми.

«Наполягаємо на справедливому вирішенні цього питанн та розглянути пільгові тарифи для східного, як вугледобуваючого регіону, на електроенергію, та не піднімати тарифи для побутових споживачів на постачання та транспортування природного газу.

Ми депутати Покровської міської ради, кожного дня працюючи з людьми, впевнені, що відвертий діалог та спільні дії влади дозволить захистити соціальний та економічний добробут кожного українця», — зазначено у документі.

Депутати, присутні на сесії, одноголосно підтримали цей проект рішення. Звернення депутатів буде направлено до Президента України Володимира Зеленського, Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля та Верховної Ради України.

- Реклама -