Завтра спливає термін реєстрації на пробне ЗНО 2021

Завтра, 19 січня, спливає термін реєстрації учасників на пробне ЗНО 2021. Про це повідомляють в Українському центрі оцінювання якості освіти.

Так, станом на 17 січня, за даними регіональних центрів, учасники пробного ЗНО замовили 145 237 тестувань. Для складання тесту з математики подано 40 040 заявок, української мови і літератури – 38 283, англійської мови – 27 699.

Повністю процес реєстрації завершили більше половини учасників, а саме 85 тисяч осіб. Варто відзначити, що реєстрацію вважають завершеною лише після того, як учасник заповнив реєстраційну форму, роздрукував квитанцію та сплатив за послуги в будь-якій банківській установі.

Кожен зареєстрований може самостійно перевірити в кабінеті учасника пробного ЗНО факт надходження коштів (не раніше ніж через сім календарних днів з моменту оплати).

Також в Українському центрі оцінювання якості освіти підкреслюють, що сплатити кошти можна і після 19 січня в терміни, зазначені на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Нагадаємо, що у цьому році учасник пробного ЗНО може обрати лише один предмет для тестування. Але він має право завантажити робочі зошити з інших предметів та пройти їх самостійно.

- Реклама -