Боротьба з негодою та робота соціального офісу: у Покровську провели апаратну нараду

Вчора, 15 січня, у Покровську відбулася апаратна нарада, під час якої були розглянуті питанння роботи установ та відділів міськради, а також заплановані роботи на найближчий час.

Так, актуальним питанняс стало обговорення боротьби з негодою та різким пониженням температури, яке прогнозують на найближчий час. Начальник КП «Управління міського господарства» Олексій Назаров повідомив, що для боротьби з негодою було підготовлено 16 одиниць техніки та 650 тонн піщано-сольової суміші.

Варто відзначити, що працюватиме техніка не тільки у Покровську, а й на території населених пунктів, які входять до Покровської громади.

Також під час наради було зазначено, що у місті розгонули пункти обігріву — як стаціонарні, так і мобільні. Вони оснащені усім необхідним, аби мешканці могли зігрітися чи у разі необхідності отримати допомогу. Працюватимуть такі пункти і в селах.

А начальниця Управління соціального захисту населення Ірина Бонзюх доповіла про заплановану роботу мобільного соціального офісу. Графік його роботи у селах буде розроблено найближчим часом і всі мешканці громади зможуть отримати інформаційні та консультаційні послуги від спеціалістів УСЗН.

Після керівників виступали старости селищних громад, які доповідали про проблемні питання, які постали сьогодні перед селами.

- Реклама -