Мешканців Добропілля закликають не наближатись до невідомих знахідок

Вчора, 14 січня, рятувальники міста Добропілля вкотре нагадали мешканцям правила поведінки у разі виявлення потенційно небезпечних предметів. Фахівці служби порятунку розповіли про характерні ознаки подібних знахідок, які вирізняють вибухонебезпечний предмет з поміж усіх інших.

Також, зазначили, що застарілі боєприпаси, які пролежали в землі десятки років і зовні виглядають іржавими, стають лише ще більш небезпечними, адже можуть вибухнути від найменшого пошкодження. Тому, натрапивши на такий предмет, обов’язково треба негайно повідомити про знахідку Службу порятунку “101”, а також Національну поліцію — “102”.

Рятувальники наголосили про категоричну заборону наближатися до знахідки з будь-яких цілей, а також не брати їх у руки, не переміщувати, не здійснювати ідентифікацію. Натомість слід відходити лише шляхом, яким йшли, та попередити оточуючих про небезпеку.

На завершення спілкування кожному учаснику бесіди було надано тематичні листівки превентивного характеру та фахівці ДСНС ще раз нагадали номери телефонів екстрених служб.

- Реклама -