Як після канікул навчатимуться учні покровських ЗОШ №4 та №6

У листопаді 2020 року в загальноосвітній школі №6, що розташована у селищі динзаводу, розпочалася масштабна реконструкція за кошти Європейського інвестиційного банку. Тимчасово діти були переведені до будівлі ЗОШ №4, а вже після канікул ремонт розпочнеться і в цьому навчальному закладі. Тож як відбуватимуться заняття для учнів цих шкіл?

Вчора, 5 січня, відбулися збори представників батьківських комітетів двох навчальних закладів. До них приєдналися директори та очільниця відділу освіти Марина Голуб.

Батькам розказали, що після завершення канікул, які триватимуть до 24 січня, діти вийдуть на дистанційне навчання до 14 лютого. Після цього учні початкової школи ЗОШ №4 будуть переведені до ДНЗ №63 «Одуванчик», а учні початкової школи ЗОШ №6 до ДНЗ №11 «Чебурашка».

Що ж стосується старших класів, то учні ЗОШ №4 відвідуватимуть ЗОШ №14, а учні школи №6 — ЗОШ №15. Варто зазначити, що вчитися вони будуть лише у першу зміну.

Навчання для учнів 5-8 класів буде змішаним, тобто тиждень учні 5-6 класів навчаються у школі, а учні 7-8 дистанційно, а тиждень навпаки. Лише учні 9-х, 10-х, 11-х класів відвідуватимуть школу на постійній основі.

Керівниця відділу освіти запевнила, що підвіз дітей до навчальних закладів відбуватиметься за рахунок місцевого бюджету у супроводі класного керівника (лише міста для сидіння). Також вона додала, що місце та час збору дітей поки що визначаються й додаткову інформацію батькам повідомлять згодом.

- Реклама -