Заповненість ліжок для хворих на коронавірус в Донецькій області складає майже 40%

Заповненість ліжок у лікарнях Донеччини, які визначені для лікування хворих на коронавірус, наразі складає 38,4%. Про це сьогодні, 5 січня, під час щоденного брифінгу повідомив начальник відділу стратегічного розвитку департаменту охорони здоров’я Донецької ОДА Олександр Педенко.

«Станом на сьогодні в лікарнях Донеччини перебувають 749 пацієнтів з ковідом та 658 пацієнтів з підозрою. Загалом кількість зайнятих ліжок складає 1407, що дорівнює 38,4%», — розказав Олександр Педенко.

Також він додав, що цей показник тримається на одному рівні вже більше місяця, що свідчить про контрольованість ситуації із захворюваністю в області.

Окрім того, Донецька область отримала наприкінці року 1042 кисневих концентратори, які були придбані за рахунок державної субвенції. Ще 177 одиниць очікують незабаром. Загалом з бюджету країни на закупівлю кисневих концентраторів та медичного кисню для Донеччини було виділено понад 60 мільйонів гривень. Тепер лікарні, визначені для лікування хворих на коронавірус, на 80% забезпечені ліжками з підведеними до них концентраторами.

Нагадаємо, за останню добу в Донецькій області було лабораторно підтверджено ще 271 випадок захворювання на ковід. Загалом з початку пандемії кількість хворих досягла 37829 випадків.

- Реклама -