З 1 січня збільшилася вартість оформлення біометричних документів

З 1 січня 2021 року збільшилася вартість оформлення паспорта громадянина України у вигляді картки, закордонного паспорту та посвідок на тимчасове й постійне проживання. Це сталося через зміну вартості бланків біометричних документів ДП «Поліграфічний комбінат «Україна».

Так, оформлення паспорту громадянина України у вигляді картки до 20 робочих днів збільшилася з 345 до 363 гривень, а до 10 робочих днів з 471 до 489 гривень.

За оформлення закордонного паспорту строком до 20 робочих днів доведеться сплатити 694 гривні замість 682 гривні. А за оформлення строком до 7 робочих днів — 1046 гривень (до подорожчання 1034 гривні).

Безкоштовним залишилося оформлення біометричного паспорту у вигляді картки вперше при досягненні 14-річного віку.

Варто відзначити, що громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які здійснили оплату адміністративних послуг та подали заяви для оформлення документів до 31 грудня 2020 року отримають документи за старою ціною. Ті ж, хто сплатив адміністративні послуги до 31 грудня, але не встиг подати заяву, матимуть змогу здійснити доплату за тарифами, що діятимуть  на момент подачі відповідних заяв.

- Реклама -