Мер Добропілля Андрій Аксьонов вітає з новорічними святами

Шановні жителі громади!

Прийміть найщиріші вітання з Новим 2021 роком та Різдвом Христовим!

У передчутті Новорічних свят завжди хочеться вірити в казку. У дитинстві всі ми мріяли про прості речі — нову іграшку, безліч смаколиків або веселе святкування.

Сьогодні ми дорослі й, можливо, не дозволяємо собі мріяти так захоплено, як колись. Але раз на рік, під бій курантів, ми загадуємо новорічне бажання й щиро віримо, що воно здійсниться.

Рік, що відходить у минуле, є водночас складним і визначальним для нас, адже нещодавно ми об’єдналися в одну територіальну громаду. І за цей короткий час нам вдалось успішно подолати перший рубіж у становленні нашої громади, закласти у стратегічний план життєво важливі проєкти і впевнено обрати для себе шлях до подальшого розвитку.

Ми можемо і зробимо все, щоб громада успішно розвивалась, але зробити це можливо лише разом. Чи справдяться наші сподівання та задуми – залежить, передусім, від кожного з нас – від нашої відповідальності, життєвої позиції, розуму, щоденної кропіткої праці. Нехай рік, що наступає, стане сприятливим для втілення всіх благих справ на користь територіальної громади, принесе стабільність і достаток, добробут і реальні зміни на краще.

Нехай чарівність новорічної ночі, тайна коляди та божественні миттєвості Різдва дарують вам життєву силу і натхнення на добрі справи. Подаруємо найдорожче, найцінніше – любов і тепло наших сердець, увагу і турботу нашим близьким, аби в новому році щасливих людей стало більше. Обійміть батьків, розкажіть дітям, що вони найкращі, зустріньтесь с друзями, допоможіть нужденним, бо новорічне диво створює наша душевна щедрість.

Бажаємо, щоб ваше домашнє вогнище ніколи не згасало, а серед дорогих вам людей панувало взаєморозуміння. Нехай Різдвяні свята подарують вашим родинам Господнє благословення. Нехай у Ваших оселях завжди будуть достаток, мир та злагода!

 

- Реклама -