Військові привітали діточок з Покровська з Новим роком

Командування 56 окремої мотопіхотної Маріупольської бригади та особовий склад окремих батальйонів та структурних підрозділів під егідою органів морально-психологічного забезпечення та цивільно-військового співробітництва взяли участь у привітанні дітей-вихованців благодійної організації «Центр допомоги дітям «Отчий Дім» з прийдешнім Новим 2021 Роком.

Кожному вихованцю подарували солодкі подарунки, іграшки та книги.

Важко передати емоції, дружню та щиру атмосферу, яка була присутня при зустрічі з дітлахами. Вони ділилися своїми враженнями, дарували щирі посмішки та обійми.

Військовим було цікаво дізнатися як вихованці живуть, як налагоджений їх побут, де навчаються та ким хочуть стати в майбутньому. Приємно вразили по-справжньому сімейні стосунки між всіма дітлахами.

В центрі допомоги мешкає більше 30 сиріт, напівсиріт та дітей з неблагополучних родин.

— До нас потрапляють діти від яких майже всі відмовилися, але саме тут вони отримують належне виховання та справжню родину. Ми довіряємо їм, надаємо допомогу, а потім і вони самі починають відчувати відповідальність та допомагати іншим, – розповідає директор центру.

За словами директора центру який власне організував його понад двадцять років тому, вони раді будь-яким подарункам: від продуктів харчування до одягу. Сьогодні благодійниками для діток стали військовослужбовці 56 окремої мотопіхотної Маріупольської бригади.

— Напередодні нового року завжди хочеться вірити в казку. Є діти котрі позбавлені батьківської турботи та любові, тому хочеться власноруч зробити їх світ яскравішим. Тому військовий колектив бригади вирішив допомогти дітям іграшками, солодощами, фруктами та продуктами харчування, – сказала начальник групи цивільно-військового співробітництва Лілія Кравчук.

- Реклама -