Голова Донецької ОДА Павло Кириленко відзвітував за роботу в 2020 році

Вчора, 28 грудня, у Краматорську відбулася звітна пресконференція голови Донецької обласної державної адміністрації Павла Кириленка за роботу у 2020 році.

Так, Павло Олександрович розповів про основні програми, які були виконані протягом року. Одним з найбільших досягнень очільник ОДА вважає успішну реалізацію президентської програми «Велике будівництво», адже Донеччина стала лідером серед всіх областей.

Торкнулися на пресконференції й ремонту доріг і мостів. Так, у 2020 році було відремонтовано 2 мости та 16 доріг, три з них – під’їзні до опорних шкіл.   Крім того, Службою автодоріг у Донецькій області за рахунок субвенції держбюджету,  кошти, які спрямовано через «Укравтодор»,  відремонтовано ще 115,7 км автомобільних шляхів.

Також Павло Олександрович зазначив, що у 2020 році було вирішено питання з виплатою компенсації за неотримані «бейбі-бокси». З обласного бюджету виділили 46,2 мільйона гривень для грошової компенсації тим породіллям, які народили з 1 вересня 2018 року по 31 грудня 2019 року та не отримали пакунки малюка.

Пильну увагу приділяли й медицині. У Донецькій області протягом року проводилася масштабна реконструкція та будівництво сільських амбулаторій та приймальних відділень лікарень.

«Сільська медицина. Була проблематика добудувати амбулаторії по програмі, реалізація якої почалася ще у 2018 році. 21 амбулаторію добудували, триває будівництво ще шести нових. В 11 з них передбачено житло для працівників», — зазначив Павло Кириленко.

Також очільник області додав, що 28 грудня було передано 18 автомобілів для сільської медицини.

Наприкінці пресконференції голова Донецької ОДА підкреслив, що у наступному році реалізація всіх програм, направлених на покращення життя мешканців області, буде продовжена.

- Реклама -