Мінрегіон назвав Донеччину лідером у реалізації програми «Велике будівництво»

Донецька область очолила перелік лідерів, які повністю реалізували програму «Велике будівництво», запланованих на 2020 рік. Про це повідомляє пресслужба Міністерства розвитку громад та територій України.

«Лідери, які повністю реалізували програму по проєктах, запланованих на 2020 рік,  – Донецька, Луганська, Житомирська, Київська, Полтавська, Волинська, Івано-Франківська, Чернівецька, Хмельницька області та місто Київ», —  зазначили у міністерстві.

«Загалом в Програму «Велике будівництво» включено стадіони, фізкультурно-спортивні комплекси, спортивні поля, інфраструктура для водних видів спорту. Для мешканців багатьох регіонів України ці спортивні об’єкти чи не єдина можливість якісно займатися спортом та проводити місцеві змагання на належному рівні», – відзначає міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов.

Варто відзначити, що наступного року програма не зупиняється. ОДА вже подали до Мінрегіону свої пропозиції щодо проєктів, які можуть бути включеними до Великого будівництва. Акцент – на проєктах, що сприятимуть розвитку регіонів, туристичних об’єктах, соціальній інфраструктурі.

- Реклама -