У Мирнограді відбулася презентація бюджету на 2021 рік

Сьогодні, 22 грудня, у Мирнограді відбулася презентація бюджету громади на 2021 рік. 

Так, перед присутніми доповідала начальник фінансового управління Ірина Сущенко, яка зазначила, що у наступному році бюджет Мирноградської ОТГ планується у сумі 333 138 100 гривень. Складатиметься він з податку на доходи фізичних осіб, акцизного та єдиного податків, оренди комунального майна та плати за землю, а також з інших податків та зборів.

А ось видатки бюджету розподілені наступним чином:

  • освіта — 215 741 400 гривень — заробітна зарплата з нарахуваннями, оплата продуктів харчування та енергоносіїв, виплата стипендій та допомог, придбання інвентарю, матеріалів та предметів, капітальні ремонти тощо.
  • соціальний захист — 13 870 200 гривень — компенсаційні виплати за перевезення та послуги зв’язку, оздоровлення дітей, організація святкових заходів, надання матеріальної допомоги в екстренних випадках, матеріальна допомога учасникам АТО та ООС, фінансова підтримка Ради ветеранів тощо.
  • охорона здоров’я — 10 762 000 гривень — пільгові медикаменти та перев’язувальні матеріали, продукти харчування, видатки на утримання фельдшерських пунктів у с.Рівне та с.Лиман, витрати, спрямовані на боротьбу з COVID-19, пільгове зубопротезування та стоматологічні послуги, компенсація житлово-комунальних послуг молодим фахівцям.
  • культура та мистецтво — 11 053 800 гривень — виготовлення проектно-кошторисної документації по реконструкції будівлі Палацу культури «Україна», поточний ремонт стелі коридорів та жіночого санвузла ПК «Україна», поповнення бібліотечного фонду, перевезення дітей на конкурси та фестивалі тощо.
  • молодіжна політика і спорт — 9 250 300 гривень — виїзний відпочинок та оздоровлення вихованців ДЮСШ, розвиток олімпійських та неолімпійських видів спорту, проведення навчально-тренувальних зборів та змагань, придбання форми та інвентарю, виготовлення проектно-кошторисної документації стадіону «Шахтар», виплата стипендій, проведення змагань тощо.
  • житлово-комунальне господарство, утримання та розвиток автомобільних доріг — 19 071 500 гривень — придбання будівельних матеріалів для житлового фонду, капітальний ремонт 3 ліфтів, ліквідація несанкціонованих звалищ, придбання лавок, дитячого та спортивного обладнання, ремонт доріг, ремонт зупинок громадського транспорту тощо.

Також, словами Ірини Сущенко, планується залучити кредит «НЕФКО» в сумі 7 мільйонів 490 тисяч гривень. Ці гроші мають спрямувати на фінансування проекту з модернізації будівлі поліклініки Мирноградської центральної міської лікарні.

Прийняти бюджет Мирноградської об’єднаної територіальної громади депутати мають на черговій сесії, яка відбудеться завтра, 23 грудня.

- Реклама -