Приріст ПДФО на Донеччині склав майже 420 мільйонів гривень

За січень-листопад 2020 року від мешканців Донецького регіону до зведеного бюджету країни надійшло більше 11,6 мільярда гривень податку на доходи з фізичних осіб. Приріст надходжень зазначеного податку за відповідний період минулого року складає 419,8 мільйона гривень.

Податкова Донеччини нагадує громадянам про можливість скористатися правом на податкову знижку.

Якщо ви у 2019 році сплачували за навчання закладам освіти, страхували себе або членів своєї сім`ї, сплачували проценти за іпотечним житловим кредитом або понесли витрати у зв`язку із переобладнанням транспортного засобу та інше, то можете повернути собі частину коштів, які протягом звітного року були сплачені в бюджет у вигляді податку на доходи фізичних осіб (повний перелік витрат, дозволених для включення до податкової знижки, визначено п. 166.3 ст. 166 Податкового кодексу, з актуальною редацією якого платники можуть ознайомитися на сайті ДПС України).

Громадянину, який бажає скористатися правом на податкову знижку за підсумками звітного 2019 року, необхідно до 31 грудня 2020 року подати річну податкову декларацію до контролюючого органу за місцем своєї податкової адреси.

Державна податкова служба також нагадує, що якщо платник податку не скористався
правом на нарахування податкової знижки за наслідками звітного податкового
року, то таке право на наступні податкові роки не переноситься.

- Реклама -