«Центренерго» сплатило за відвантажене вугілля «Краснолиманській» 50 мільйонів гривень, — Михайло Волинець

Протягом останніх двох днів, 17 та 18 грудня, «Центренерго» сплатив «Краснолиманський» за відвантажене вугілля 50 мільйонів гривень. Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук повідомив голова незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець.

Так, він висловив надію, що у першу чергу ці гроші будуть спрямовані на розрахунки по заборгованості із заробітної плати перед шахтарями.

Також Михайло Волинець написав, що сьогодні мав зустріч з прем’єр-міністром України Денисом Шмигалем, міністром економіки Ігорем Петрашком, заступником міністра енергетики Олександром Зоріним. Усі вони обговорили питання направлення першого траншу коштів на виплату та погашення заборгованості із зарплати перед українськими шахтарями.

Очікується, що до кінця дня гроші вже надійдуть на картки гірників.

«У разі невиплати зарплати сьогодні, в понеділок з 11 години буде проведено засідання Ради голів Незалежної профспілки гірників України. Якщо необхідно буде вдаватись до протестних дій – профспілка разом з гірниками готова до реалізації, проведення всіх можливих форм протесту!» — зазначив у своєму дописі Михайло Волинець.

- Реклама -