На Донеччині прикордонники відзначили першу річницю створення оперативно-військового управління

11 грудня 2019 року в рамках оптимізації організаційно-штатної структури наказом Адміністрації Держприкордонслужби України з метою посилення системи управління угрупованням Відомства в складі Об’єднаних сил в Краматорську сформовано оперативно-військове управління, як окремий структурний підрозділ Східного регіонального управління.

Наразі в безпосередньому керівництві оперативно-військового управління перебувають органи охорони кордону, що виконують завдання по стримуванню та відсічі російської збройної агресії в межах Донецької та Луганської областей.

З нагоди відзначення першої річниці створення підрозділу в Краматорську відбулись урочисті заходи. На початку заходу персонал хвилиною мовчання вшанував пам’ять воїнів, які поклали своє життя за свободу і незалежність України.

З річницею створення управління привітав особовий склад начальник Східного регіонального управління Державної прикордонної служби України полковник Валерій Вавринюк. Він побажав усім міцного здоров’я, добробуту, миру, добра та нових звершень у почесній справі захисту нашої Батьківщини. Крім того, до вітань колективу оперативно-військового управління приєднались представники командування операції Об’єднаних сил, взаємодіючих правоохоронних органів та органів місцевої влади.

Наприкінці заходу найкращих прикордонників підрозділу нагороджено заохочувальними відзнаками.

У 2020 році прикордонники зі складу Об’єднаних сил досягнули значних результатів оперативно-службової діяльності. Так, у понад 90 випадках охоронці кордону вилучили 50 одиниць зброї, 9 кілограмів наркотичних речовин, більше 17 кілограмів вибухових речовин, майже 10 кілограмів прекурсорів. У 475 випадках виявлялися товарно-матеріальні цінності, що незаконно переміщувалися через лінію розмежування, на загальну суму 79,5 мільйона гривень. Виявлено більше 150 підроблених паспортних документів в КПВВ. Складено майже 6 тисяч протоколів про адміністративні правопорушення, за якими накладено штрафів на загальну суму більше 7 мільйонів гривень. Вилучено понад 200 заборонених знарядь лову та 5,5 тисячі кілограмів живих біоресурсів.

- Реклама -