Переможний дубль: родинський «Шахтар» став володарем Кубку губернатора

Через карантин футбольний сезон 2020 на Донеччині розпочався із запізненням, проте для команди «Шахтар» він став переможним. Три турніри, три яскраві перемоги, три докази того, що футбольний клуб з маленького містечка Родинське – найсильніший у Донецькій області.

На початку вересня «Шахтар» виграв Кубок Покровська, на минулому тижні переміг у Чемпіонаті Донецької області, а сьогодні, 6 грудня, став володарем Кубку губернатора Донецької ОДА. Але про все по черзі.

Футбольний сезон для цієї перспективної та завзятої команди міг зовсім не розпочатися, адже через скрутне фінансове становище їх участь у змаганнях була під загрозою. Та на допомогу гравцям і тренерам прийшов їх давній друг Сергій Андрійченко, який протягом багатьох років підтримував команду.

«Дуже важливо розвивати спорт у нашому регіоні, адже у нас багато талановитої та активної молоді. На початку сезону до мене звернувся тренер команди «Шахтар» Олександр Костюк, і, звісно, я не лишився осторонь. Нова форма, забезпечення транспортом, необхідне спортивне знаряддя – все це отримали футболісти, щоб мати змогу гідно представляти на змаганнях своє місто. Адже це сильна команда, яка показуєте приклад іншим, як потрібно працювати над собою та розвиватись», — зазначив Сергій Сергійович.

І «Шахтар» дійсно довів, що має сильний склад, чудовий тренерський штаб та нездоланну жагу до перемоги.

У фінальному матчі на Кубок губернатора суперником родинців став «Портовик» — найкраща команда Маріуполя. Перший тайм пройшов у завзятій боротьбі, проте жодна з команд не змогла забити гол у ворота.

Розуміючи, що необхідно зламати хід гри, футболісти «Шахтаря» збільшили атаки на ворота супротивників та вже на початку другого тайму майже один за одним забили два голи. Наприкінці матчу – ще один м’яч відправився у ворота «Портовика». Фінальний свисток судді й «Шахтар» становиться володарем Кубку губернатора.

На церемонії нагородження були присутні заступник голови Донецької ОДА Вадим Філашкін, начальник управління фізичної культури та спорту ДонОДА Володимир Мицик, а також перший заступник голови Асоціації футболу Донецької області Олександр Косевич. Перш за все, вони привітали учасників із закінченням сезону та побажали їм нових яскравих перемог. Також представник Асоціації футболу нагородив відзнакою президента футбольного клубу «Шахтар» Сергія Андрійченка за значний внесок у розвиток спорту.

Після цього обидві команди були нагороджені медалями та дипломами, а головний трофей – кубок – урочисто вручили капітану «Шахтаря».

«Родинський «Шахтар» зробив дубль – чемпіонство області та Кубок губернатора. Це великий крок вперед для цієї команди. І я впевнений, що попереду в них ще багато перемог та досягнень! Вітаю гравців, вітаю тренерів, і, звісно, вітаю президента Сергія Андрійченка, який так багато зробив для цієї команди», — привітав переможців заступник голови Асоціації футболу Олександр Косевич.

У свою чергу Сергій Андрійченко зазначив, що початок сезону «Шахтар» розпочинав як команда з невеличкого містечка Родинське, а сьогодні це вже команда великої Покровської ОТГ.

«У нашій новоствореній громаді дуже багато перспективних спортсменів. На прикладі «Шахтаря» ми довели, що завдяки підтримці наша молодь може досягнути значних висот. Я впевнений, що попереду у спортсменів Покровської ОТГ безліч перемог та досягнень. А ми усіляко будемо їх підтримувати, щоб вони гідно представляли нашу громаду не тільки на змаганнях Донецької області, а й на змаганнях більш вищого рівня», — підкреслив Сергій Андрійченко.

Отже, футбольний сезон 2020 офіційно завершено. Проте справжні поціновувачі футболу ще довго будуть згадувати ту боротьбу, яка щотижня розверталася на футбольних полях Донеччини. Ну а родинський «Шахтар», найсильніша команда області, вже починає готуватися до майбутнього сезону 2021, щоб знову порадувати шанувальників цього виду спорту красивими іграми та яскравими перемогами, і в черговий раз прославити своє рідне місто Родинське та Покровську громаду в цілому.

- Реклама -