Очільник Донецької ОДА відзвітував про роботу за листопад

Сьогодні, 4 грудня, голова Донецької обласної державної адміністрації Павло Кириленко відзвітував щодо роботи за минулий місяць. Павло Олександрович розповів про основні напрямки роботи та відповів на запитання журналістів.

Так, Павло Олександрович повідомив, що на даний час Донецька область є лідером з реалізації програми «Велике будівництво». Протягом року було побудовано або реконструйовано 5 дитячих садочків, 5 шкіл та 5 спортивних стадіонів по всій області.

Капітально були відремонтовані та відкриті школи у Селидовому, Сіверську, Красногорівці, Нікольському та Желанному. Дитячі садочки відкриті у Маріуполі, Краматорську та Бахмуті. Що ж стосується спортивних об’єктів, то три з них були побудовані з «нуля» — спортивний стадіон у Волновасі, спортивний комплекс та критий стадіон у Краматорську. Ще два стадіони — у Селидовому та Слов’янську — були реконструйовані.

Очільник ОДА поділився з присутніми планами на майбутнє. Вже було сформовано перелік об’єктів на наступний рік. Планується, що у 2021 році їх буде не 15, а вже 20. Серед проектів для реалізації споруди для очищення сточних вод, спортивні об’єкти, ЦНАПи, школи та дитячі садочки, а також об’єкти медичної інфраструктури та, навіть, музей.

Також Павло Олександрович розповів про ситуацію з коронавірусом, яка склалася в області. На сьогоднішній день зареєєстровано майже 24,5 тисяч випадків хвороби. Значно зросла смертність хворих за останній місяць: з 463 загальних летальних випадків, 303 людини померло у листопаді.

Після цього Павло Кириленко відповів на питання журналістів, які стосувалися реалізації програми «Велике будівництво», ремонту доріг у цьому та наступному році, боргу окупованих територій перед комунальним підприємством «Компанія «Вода Донбасу», а також нагальних проблем, які існують в області.

 

- Реклама -