У Добропіллі рятувальники застерегли мешканців від використання пошкоджених електричних приладів

Сьогодні, 3 грудня, фахівці відділу забезпечення заходів з попередження надзвичайних ситуацій у Добропільському районі Центру забезпечення діяльності Головного управління ДСНС України у Донецькій області провели інформаційно-роз`яснювальну роботу з громадянами міста Добропілля та розповіли про правила пожежної безпеки у побуті.

Під час заходу, працівники Служби порятунку надали корисні поради щодо дій у разі виникнення пожежі, зокрема нагадали про заборону гасіння водою електричних приладів, які увімкнені у мережу живлення. Перш за все потрібно знеструмити приміщення на запобіжнику, і лише потім приступати до ліквідації загоряння.

Проте, рятувальники зазначили, якщо людині не під силу самостійно впоратися з вогняною стихією або вогонь охопив значну частину приміщення, потрібно негайно повідомити Службу порятунку за номером телефону «101».

Крім того, співрозмовникам нагадали основні правила пожежної безпеки у побуті та під час використання пічного опалення. Фахівці ДСНС зазначили, що під час використання пічного опалення не можна зберігати у будинку запас палива більше ніж на одну добу. Також, заборонено сушити легкозаймисті речі або ж розміщувати їх поблизу печей, що топляться.

Наприкінці рейду, рятувальники роздали громадянам інформаційні листівки.

- Реклама -